Aktuálně ve zkratce

SKVĚLÁ ZPRÁVA! TR 2014 BUDE!!!

 


Září 2013

Co se stalo s IF?

30. září 2013 v 19:49 Z webu
Krátký článek o působení IF motorsportu v první závodě TR si můžete přečíst na webu : http://if-motorsport.huu.cz

Hvězda KCM Rally - JAN BRICH

28. září 2013 v 22:12 | Jenda |  Rozhovory
Výběr hvězdy závodu v prvním podniku byl docela snadný. Celá redakce se shodla na jednom jménu. Po skvělém výkonu a velkému náskoku na druhého v pořadí si toto ocenění jednoznačně zasloužil vítěz dvoukolek Honza Brich!

autor: Lukáš Večeřa


KCM Rally v cíli

22. září 2013 v 2:02 | -Vicky- |  Reportáže
První podnik Team Rally 2013 je ukončen. Jestli se něco na KCM Rally projevilo, pak to byla nutnost velké spolehlivosti, do cíle dojelo jen 88 jezdců a každý, kdo se v cíli objevil, bodoval. Ukázala také drtivou převahu týmu Frontline, který zaznamenal větší bodový zisk, než byl loni největší bodový příděl mistrovského IF Motorsportu. IF naopak začalo sezonu nepříliš šťastně a její řady hodně prořídly po haváriích, ještě černější scénář napsal loni třetí Iridium RBR Team, který dokázal do cíle dostat jen čtyři nominované vozy.Václav Poustka k působení RBR Generation Teamu v TR2013

19. září 2013 v 23:44 | -Vicky- |  Novinky
Podobně jako Anvel Racing Team se ze startovních listin vytratili i borci RBR Generation Teamu. V jejich případě je ztráta o to citelnější, že jako tým dokázali loni vybojovat celkově pátou příčku a titul v jednotlivcích i týmech ve skupině S1600. V neposlední řadě musíme vzpomenout na jejich elán a charisma, kterým určitě přispěli k tomu, že nejeden účastník slavnostního vyhlášení v Čeložnici se rozhodl ještě pro pokračování jezdecké kariéry v rámci Team Rally. Oslovili jsme aktuálního managera RBR Generation Teamu Vaška Poustku, aby nám prozradil, proč se letos tým v Team Rally neangažuje a jestli jej alespoň v průběhu roku na tratích uvidíme.

KCM Rally po první etapě

19. září 2013 v 2:03 | -Vicky- |  Reportáže
Team Rally 2013 se naplno rozjelo na tratích KCM Rally. Byl to více než těžký start, mnoho favoritů může již po první etapě zapomenout na dobré umístění. Nové tratě si vybraly velkou daň především mezi zkušenými jezdci a boj o místa na stupních vítězů tak bude zajímavější než jindy.Kontakty

17. září 2013 v 20:10 Kontakty
Redakční mail:
tr-info(zavináč)seznam.cz

Kontakty na jednotlivé redaktory z týmu blogu TR-Info:

ICQ : 308108476
E-Mail : jarosevsky(zavináč)seznam.cz
Facebook :Jiří Jaroševský

ICQ : 487997984
E-Mail : jendamail(zavináč)seznam.cz
Facebook : Jan Morávek

Vicky
ICQ : 85476029
E-Mail : Vicky(zavináč)seznam.cz

Filip Červenka k působení Anvel Racing Teamu v TR2013

16. září 2013 v 23:34 | -Vicky- |  Novinky
Jistě jste si všimli, že sedmý tým loňské sezony Anvel Racing Team, je při prvním podniku sezony TR 2013 zastoupen pouze osobou manažera Filipa Červenky. Nejžhavější želízka v ohni - loňský mistr A8 Láďa Barvík a čtvrtý "enkař" René Dohnal - našla útočitě u Frontline Rally Teamu. Co se v Anvelu vlastně stalo a zda jej letos uvidíme ještě v plné síle jsme se zeptali Filipa Červenky.

Tisková zpráva NEXUS Racingu

15. září 2013 v 12:35 | Jorge |  Z webu
Tiskovou zprávu NEXUS Racingu, ve které se můžete dozvědět informace o změnách a očekáváních týmu, si můžete přečíst v následujícím odkazu : http://nexusracing.7u.cz/media/tiskove-informace


Info o TR-Info

14. září 2013 v 1:58 | -Vicky- |  Novinky
Dovolte, abychom vám v krátkosti představili vizi blogu TR-info a nastínili předběžné redakční plány, co by se na tomto webu mělo průběžně objevovat.

Před každou soutěží to bude krátký rozhovor s managerem pořádajícího týmu. Průběh jednotlivých podniků shrneme v reportážích po skončení rallye, pokud budeme mít dostatečné mediální pokrytí od pořadatelů, pak i po první etapě. Po každé rallye pak vyhlásíme hvězdu soutěže, se kterou přineseme rozhovor.

Budeme také rádi, pokud nás budete upozorňovat na zajímavé články týkající se Team Rally třeba z vašich týmových stránek. Odkazy na tyto články budeme dávat do sekce "Z webu" a budou se objevovat jako nové příspěvky i na hlavní stránce blogu.

Tyto odkazy, ale i jakékoliv náměty či připomínky, můžete adresovat na mail tr-info(zavináč)seznam.cz . Předem děkujeme za spolupráci!