Aktuálně ve zkratce

SKVĚLÁ ZPRÁVA! TR 2014 BUDE!!!

 


Filip Červenka k působení Anvel Racing Teamu v TR2013

16. září 2013 v 23:34 | -Vicky- |  Novinky
Jistě jste si všimli, že sedmý tým loňské sezony Anvel Racing Team, je při prvním podniku sezony TR 2013 zastoupen pouze osobou manažera Filipa Červenky. Nejžhavější želízka v ohni - loňský mistr A8 Láďa Barvík a čtvrtý "enkař" René Dohnal - našla útočitě u Frontline Rally Teamu. Co se v Anvelu vlastně stalo a zda jej letos uvidíme ještě v plné síle jsme se zeptali Filipa Červenky.


"Po loňské sezóně, kdy jsme sotva naplnili alespoň nějakou skupinu úplně, jsme se letos rozhodli, že tým jako takový sezónu vynechá. Aktivně se k dalšímu ročníku stavělo cca 5 jezdců, a tak týmová motivace docela chyběla. Ze dřív standardní sestavy spousta kluků nemá tolik času, zejména kvůli pracovnímu vytížení. Kdo chtěl, dostal zelenou na roční hostování jinde, a kdo chtěl, tak pojede za Anvel.

Co se týká mě osobně, tak já na konci loňské sezóny měl před sebou státnice na bakaláře, takže jsem závěr spíš vynechal a nyní se angažuji ve Formuli Student (možná nás někteří mohli vidět např. na Barumce nedaleko startovní rampy). Volný čas tedy také věnuji jiným věcem. Na druhou stranu mě strašně lákají nové tratě a jsem moc rád, že se to alespoň v tomto směru nějak rozhýbalo - díky Vašku. Zaváhal jsem, jestli kvůli tomu i nenastoupit v průběhu sezóny. Ale nejraději bych počkal, doufám jen rok, na nové fyziky a pak ohlásil návrat celého Anvelu. Takže snad letos proběhne i scouting a zkusím zaplnit mezírky v týmu."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama