Aktuálně ve zkratce

SKVĚLÁ ZPRÁVA! TR 2014 BUDE!!!

 


HSF Rally - Rozhovor s Tomášem Miklem

5. října 2013 v 0:35 | -Vicky- |  Rozhovory- Jaké změny proběhly v týmu před sezonou - personální, ve vozovém parku, v týmových barvách?

Před začátkem další sezóny jsem oslovil všechny a z těch co chtějí pokračovat složil tým. Nechal jsem volnost ve výběru skupin.

- Jaké jsou ambice týmu pro sezonu TR 2013? Jak se ti vůbec daří tým držet tak dlouho mezi elitou a stále nacházet i nové nadějné jezdce?

Na celkové hodnocení v týmech už nemáme sestavu, takže bychom rádi urvali výsledek v nějaké skupině. Tým je z 80% složen z RC rally jezdců které osobně znám, žádné "nákupy" jezdců na pořadí. Já přešel k RC rally a oni začali jezdit RBR a díky tomu se podařilo složit tým. Ze staré sestavy HSF jsou aktivní už jen Adam Nezval a Vašek Šourek. Úplným nováčkem v týmu je pro letošní TR je Tomáš Pikner.

- Proč padla volba termínu a povrchu domácí rallye právě na vybraný?

Vašek Šourek vytvořil spousty krásných rz do RBR a naše rally je poděkováním za jeho práci pro RBR.

- Co myslíš, že bude rozhodovat o úspěchu či neúspěchu soutěžících na vaší rallye?

Jízda na asfaltu je o přesnosti a koncentraci neudělat žádnou chybu, stačí malá chybka a přijde rychlý konec. První etapa je složená z nových rz-et. Prostřední sekce bude o taktice, dvojí průjezd Semetínem bude nejtěžší. Druhá etapa se přesune na krásné čisté asfalty s postupným osycháním trati, druhou rundu si myslím každý kdo začínal s RBR zná a všechny tyto rz užije.

- Je skladba trati nějak speciálně přizpůsobena domácím borcům a od koho z nich očekáváš nejvýraznější výsledek?

Pokud to ustojí bez chyby, tak bude hodně rychlý Honza Brich, ten společně s Tomášem Piknerem má asfalty v oblibě. Většina týmu jízdu na asfaltu nevyhledává, takže to není vyloženě rally postavená pro náš tým, ale každým ročníkem se ukázalo, že čím méně rally postavená pro tým, tím přinese nejvíc bodů a nejlepší výsledek.

Všem virtuální závodníkům přeji super zábavu na trati HSF rally.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama