Aktuálně ve zkratce

SKVĚLÁ ZPRÁVA! TR 2014 BUDE!!!

 


Videa z KCM Rally - Aktualizace 2

2. října 2013 v 0:04 | Jenda |  Z webu
Po každém závodě se na videowebech objeví několik zajímavých záběrů. Ať už to jsou onboardy a nebo crashe, krize, sestřihy. Rozhodli jsme se, že se pokusíme všechny videa vždy dostat k nám na stránky aby byly všechny hezky pohromadě. Zároveň doufáme, že videí bude čím dál více a sami nás na ně budete upozorňovat na redakční e-mail tr-info@seznam.cz. Děkujeme předem za případnou spolupráci a teď se již podívejde na videa z KCM Rally.


Začínáme hned na startu RZ 2. Jan Morávek nezvládl dobrzdit do první levé vracečky a po výletu mimo trať a nárazu do stromu byl nucen odstoupit.

I následující video zachycuje havárii. Tentokrát bude v hlavní roli Tomáš Uher a jeho náraz do stromu v posledním esíčku na RZ 4.

Další video (které jste mohli vidět už v rozhovoru s Hvězdou rally) je z RZ 9, kde si horkou chvilku prožil vítěz KCM Rally v kategorii dvoukolek, Jan Brich. Po "slalomu" mezi stromy a jednom nárazu měl veliké štěstí, že se v tomto místě mohl vrátit na trať jen s lehkou časovou ztrátou.

Na následujícím videu je odstoupní reprezentanta Iridium RBR teamu, Miroslava Svobody. Na poslední RZ první etapy mu na jedné nerovnosti odskočila Lancia Delta a Mirek byl nucen po nárazu do stromu z této etapy odstoupit.

První video z druhé etapy je z RZ 16, kde byl nucen odstoupit do té doby vedoucí jezdce třídy A8 Jakub Hoffmann.

Teď se přesuneme na RZ 20 a z onbordového pohledu se podíváme na technickou závadu na voze Jirky Jaroševského. Zaseknutý plyn způsobil odstoupení do té doby druhého muže v kategorii A8.


Toto jsou prozatím všechny videa, která jsme na internetu našli. Pokud se chcete podělit o žáběry vlastní posádky, tak posílejte odkazy na redakční e-mail a my tento článek rádi aktuailizujeme.

AKTUALIZACE:

Infarktovou chvilku si na RZ 16 prožil manažer IRIDIUM RBR Teamu, Jakub Hofbauer. Vše ale ustál a mohl tak pokračovat dále. Bohužel paní štěstěna mu ukázala odvrácenou tvář o dvě zkoušky dál.

I další video je z RZ 16. Tentokrát je hlavním aktérem Ondřej Babák z IF motorsportu a jeho náraz do stromu, který znamenal nedokončení soutěže.

AKTUALIZACE 2

Vítěz kategorie produkčních vozů, David Hrbáček, nám zaslal své onboard video z RZ 16 Šnekovice II.

V druhém onboardu se můžete podívat ze střechy Fordu Fiesta S2000 Mk.VI na RZ 15, Šourkov. Za volantem Fiesty sedí Jan Morávek.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama