Aktuálně ve zkratce

SKVĚLÁ ZPRÁVA! TR 2014 BUDE!!!

 


Hvězda Carlsbad Rally - Ondřej Babák

4. listopadu 2013 v 19:57 | Jorge |  Rozhovory
Třetí závod poháru Team Rally se odehrával na čistě šotolinových zkouškách. Hvězdou rally byl vybrán po shodě poroty jezdec ze skupiny A8 Ondřej Babák. Ondra na první vložce chyboval a tuto nepříjemnost odnesla převodovka jeho Toyoty. 3 zkoušky musel odjet pouze na jeden rychlostní stupeň. I s touto obrovskou ztrátou se dokázal svou jízdou prokousat až na bednu, za což mu udělujeme ocenění Hvězda Rally!

Autor : Lukáš Večeřa


Ondra o sobě


Je mi 36 a každým rokem jsem starší a starší Smějící se.

Rád se věnuji synovi Ondřejovi - snad se k nám jednou přidá Smějící se , sportu a cestuju. Práci mám moc krásnou a jsem za ní vděčný.

Vlastním autoservis, jsem svým pánem, takže si nemůžu na nic naříkat. Každý den je práce jiná, mám fajn zakázníky, kteří pro mě mají vždy pochopení a jsou se mnou trpěliví Smějící se .

RBR jsem hrál hned jak vyšlo a kupoval jsem profi verzi za nějakých 1000,- Kč. Už tenkrát mě to hned uchvátilo,nebylo co řešit. Hned jsem zjistil, že to na klávesnici nejde hrát a tudíž jsem k tomu musel pořídit volant. Hrál jsem to tak 2-3 roky, než jsem se dopátral pluginu.

Debut v TR jsem měl poprvé v Exe rally teamu, pak jsem přešel do IF a tam jsem doteď. Hned od začátku jsem jezdil WRC, protože všechno ostatní bylo pomalý a to mě moc nebavilo. TR jedu tak 3-4 sezonu, aspoň si to myslím.

Co mi nadělily sudičky?? Smějící seTak to každopádně závodní auto a pro jistotu mě polily benzínem Smějící seSmějící se . Už jako malý dítě jsem jezdil s otcem v závodním autě. Jezdil okruhy a vrchy. Dodnes ho podle jména spoustu lidí uznává a zřejmě byl pěkně vylízanej a měl spoustu fanoušků Smějící seSmějící se. Myslím, že měl i nějaký titul mistra republiky.

Krátký rozhovor

- Ondro, proč si myslíš, že si byl zvolen hvězdou rally právě ty?

Na 4 RZ pro mě začínal závod a byl jsem momentálně na 22místě. Dojel jsem na 3. ve třídě, tak asi proto. Smějící se

- Můžeš nám víc popsat, co se stalo na RZ 1? V komentáři si moc sdílný nebyl.

Ta chyba na 1RZ byla docela jednoduchá, na předešlý zatáčce mě nakopnul břeh na zadek a pak jsem se nestihl vejít na most, tam jsem trefil protilehlou stěnu mostu a bylo to.


- Snažil ses pak na to moc dupat, nebo ses neohlížel na soupeře, jel si svoje tempo a ono to takto vyšlo?

Vůbec jsem se pak nesnažil, naopak jsem to zabalil a jel si jen tak pro radost. První dva závody jsem jel dojezd, protože bych dojel vždy druhý ve třídě a to mi stačilo. Jenže když jedu dojezd, je to vždy to nejhorší, ale to sami víte Smějící se . V prvním závodě jezdecký podcenění na skoku a v druhým mě zradila textura hry, kdy tam byla namalovaná krajnice a ona tam byla schovaná skála.


- Vyrobil si ještě nějakou chybu, nebo byl zbytek rally poklidný?

Pak jsem si jel už opravdu jen svoje tempo a snažil se soustředit o najíždění zatáček podle svý stopy. Časy chodily sami. Bylo to čistý bez zaváhání.

- Začátek sezony ti moc nevyšel, teď slavíš první bednu v A8. Kde by ses rád viděl po 12ti závodech?

Popravdě jsem chtěl být na bedně, ale ted to už tak nevidím. Příští závod zřejmě nedojedu druhou etapu, takže příjdu už o třetí podnik. To je moc veliká ztráta, která se nedá dohnat.

- Děkuji!

Já děkuju za zájem a rozhovor. Všem přeju příjemné ztrávené chvíle u RBR a ředitelství pevné nervy !! Ahoj
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama