Aktuálně ve zkratce

SKVĚLÁ ZPRÁVA! TR 2014 BUDE!!!

 


Rozhovor s Radkem Rytířem o Fist Teamu

10. listopadu 2013 v 2:34 | -Vicky- |  Rozhovory
Zdaleka ne všechny týmy mají možnost letos pořádat svou vlastní soutěž. Team Rally je ale i o menších týmech, jejichž jezdci nezřídka zasahují do bojů na předních příčkách svých skupin. S žádostí o krátký rozhovor jsme oslovili manažera Fist Teamu, který aktuálně nejvíce zviditelňuje především Michal Streit ve skupině S1600. Fist aktuálně najdete na 12. místě průběžného pořadí Team Rally 2013.- Můžeš nám představit historii týmu - kdy vzniknul, kdo byl zakladatelem?

Tým vznikl v roce 2008 a založil jsem ho já osobně. Hned jako nováček v Team Raly jsme skončili jako tým na 16. místě, což si myslím je na tehdejší konkurenci super výsledek práce všech členů.

- FIST je v Team Rally přítomen od jeho počátků a tvoří nedílnou součást startovního pole. Poslední dva ročníky jste skončili těsně za top12 pořadí. Co chybělo k průniku mezi elitu pořádající vlastní soutěž?

Nevím, co tomu chybělo. To, co kluci odjeli, to si splnili do posledního bodu. Hlavně tým nenutím do nějakých nervydrásajících soubojů se soupeři. Vždy říkám - jezdíte pro zábavu, takže žádnej stres a užijte si závody.

- Máte pro letošní sezonu nějaké unifikované barvy? Stará se u vás v týmu někdo o skiny popř. o setupy jednotlivým jezdcům?

Bohužel skinaře nemáme, takže jezdíme s tím, co máme z dřívějška. Kdyby se našel skinař, který by nám udělal kolekci skinů, tak bychom byli rádi. Setupy si klucí seřizujou sami.

- Panuje ohledně nasazování do soutěží demokracie a každý jede ve skupině a s autem jakým chce nebo je přeci jen z tvé strany potřeba rozsáhlejší menežování?

Klucí jezdí sami s čím chtějí a v jakých skupinách.Jak jim to vyhovuje.

- Můžeš představit letošní sestavu týmu v jednotlivých skupinách?

Bohužel letos jedou klucí v té nejslabší sestavě ze všech pohárů TR. Plno členů včetně mě nemá už na RBR čas.
Petr Bajgar - S2000 (Ford Fiesta Mk. VI), Martin Hudský - WRC (Citroën C4 WRC 08), Michal Streit - S1600 (Opel Corsa), Venca Svoboda - N4 (Subaru Impreza N14 URT).

- Jaké jsou ambice týmu pro sezonu TR 2013?

Rozhodně dostat se do TOP 10.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Reslik Reslik | 10. listopadu 2013 v 18:39 | Reagovat

Né,že bych vám Radku tu desítku nepřál,ale vzhledem k tomu,že jste ji ještě nikdy neudělali a jak píšeš,že jedete letos v nejslabší sestavě,nepřijde mi to dvakrát reálné :D.I když pravda,konkurence bohužel rok co rok slábne.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama