Aktuálně ve zkratce

SKVĚLÁ ZPRÁVA! TR 2014 BUDE!!!

 


Videa z Carlsbad Rally

7. listopadu 2013 v 0:51 | Jenda |  Z webu
Stejně jako při předchozích dvou závodech, nebyla ani na Carslbad rally nouze o krizové okamžiky. Pojďme se společně podívat na několik havárií i další zajímavé momenty. Znovu připomínáme, že rádi tento článek aktualizujeme o vaše krizové situace či onboardy. Stačí pouze poslat odkaz na vaše video na tr-info(zavináč)seznam.cz


Začínáme onboardem. Pátou rychlostní zkoušku si projedeme společně s Janem Kandlerem v jeho Polu S1600.

Zástupce EXE Rally teamu, Tomáš Labák, měl v první etapě hned několik krizových situací.

Filip Bezděk udělal pár slowmotion záběrů z první etapy.

Kamil Váňa zatím neprožívá povedenou sezonu. Dokládají to i následující záběry z havárií, které znamenaly odstoupení z obou etap této soutěže.

RZ 18 byla osudná pro Tomáše Uhera. Do té doby devátý muž třídy S1600 říznul jednu zatáčku o trochu víc a krajnice ho kotapultovala do břehu na druhé straně cesty. Před neovladatelnou Fiestou musel do bezpečné zóny utíkat i jeden z akreditovaných novinářů.

Havárie Míry Čecha z RZ číslo 19, nemusela samotného jezdce moc mrzet. Nebyl nominován na týmové body a po první etapě měl na svém kontě 35 minut SR.

Filip Bezděk připravil i krátký sestřih z druhé etapy.

Milan Ostrovský si prožil hned několi horkých chvilek během celého závodu. Na malý sestřih se můžete podívat sami. Občas měl Mills okolo sebe opravdu hodně svatých.

Bouda za boudou. Působení Viktora Hausknotze na Carslbad Rally nezpůsobilo příliš radosti týmovým mechaniků Iridia, kteří měli vždy s vozem v servisu plné ruce práce.

Dva velké krizové momenty si během závodu prožil Miroslav Kovaříček. Oba byly v posledních zkouškách jednotlivých etap. Ta druhá ho dokonce stála umístění na stupních vítězů ve třídě A8.
 

8 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Tomáš Labák Tomáš Labák | E-mail | Web | 10. listopadu 2013 v 16:55 | Reagovat

To jsem nečekal že se dostanu sem :) děkuji

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama