Aktuálně ve zkratce

SKVĚLÁ ZPRÁVA! TR 2014 BUDE!!!

 


Videa z Montek Rally

30. listopadu 2013 v 14:21 | Jenda |  Z webu
Montek rally byla letos nejbohatší na krizové situace a havárie. Bohužel, zachytit se jich povedlo pouze pár, ale i tak je na co se dívat.
Zašlete i své video a podělte se o své zážitky z Montek rally. Zasílejte odkazy na tr-info@seznam.czMiroslav Svoboda strávil na trati v první etapy cca 50 vteřin, ale i tak stihnul zažít dvě krize a jednu havárii.

Ani Jan Brich nebyl o moc úspěšnější než Miroslav Svoboda. Honza sice bez problémů projel prvních pár zatáček, ale osudným se mu stal jeden z kamenů schovaných v trávě.

První dvě zatáčky závodu prověřily téměř každého. Dokládají to i problémy a velké štěstí pozdějšího vítěze závodu ve třídě S2000, Víti Drábka.

Nešťastný průjezd poslední zatáčkou druhé RZ a špatná nájezd do cíle. To způsobilo havárii Michala Nodese. Dostatečné varování mu nebyly ani dvě chyby zhruba uprostřed zkoušky.

Do třetice RZ 2. Tentokrát si ji celou projedeme s celkovým vítězem třídy S1600, Láďou Barvíkem.


Jirka Jaroševský a jeho nepříjemná havárie na RZ 3. Bylo velké štěstí, že jezdec při této ráně neutrpěl žádná zranění.


Míra Čech si těsně před koncem RZ 9 zadělal na velkou krizovku. Se štěstím však přežil a můžeme si tak vychutnat ještě jeho průjezd RZ 10.


Montek Rally nebyl nejvydařenější závod pro Martina Plesníka. Nejprve si na RZ 1 poškodil chladič, ale úspěšně dojel až do servisu. Na RZ 9, ale přišla druhá chyba první etapy, která znamenala odstoupení. Ani druhá etapa nebyla bez problémů, ale krize na RZ 19 naštěstí nebyla vážná.

Pěkný kolotoč na poslední RZ první etapy provedl Jiří Frištenský. Sám jezdec k tomu řekl: "Lernovec - den blbec, poslední RZ první etapy TR 2013, zkusil jsem aspoň jednu zajet v tempu, ale když se nedaří, tak se nedaří. Najel jsem jak osel přímo do kolejí a pak už to bylo. Stáli všichni svatí u toho nejblbějšího, takže jsme mohli pokračovat dál."

První RZ druhé etapy znamenala stopku hned pro několik kandidátů na stupně vítězů. Jedním z nich byl i Marek Peter.

Jirka Jaroševský si příliš nezazávodil ani ve druhé etapě, když odstoupil po havárii na stejném místě jako Marek.

Láďa Barvík o prvenství ve třídě bojoval naplno do poslední RZ. Důkazem je onboard video z předposlední zkoušky celé soutěže.

V tuto chvíli jsou to zatím všechny videa, která se podařila naší redakci získat. Podělte se ale i své zážitky z Montek rally.
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama