Aktuálně ve zkratce

SKVĚLÁ ZPRÁVA! TR 2014 BUDE!!!

 


Videa z BRT Rally

23. prosince 2013 v 0:37 | Jenda |  Z webu
BRT Rally nám při své preméře nabídla spoustu nových rychlostních zkoušek, které potrápily nejednu závodní posádku. Na stručný přehled některých krizových momentů či onboardů se můžete podívat v následujícím článku. Kdyby zde některé viděo chybělo, tak ho rádi doplníme. Zasílejte odkazy na tr-info@seznam.czMartin Ptáček se v 1.etapě moc nesvezl, když příliš zběsile najel do STOPky v cíli RZ 2. Tato chyba mu již nedovolila odstartovat do následující zkoušky.


RZ číslo 3 byla zvolena jako "Burgerstage" pro skupinu S1600. Díky této jízdě si MAXI Burger vychutná Jan Kandler z IF Motorsportu.


Třetí měřený úsek bohužel nebyl šťastný pro dalšího zástupce třídy S1600, Miroslava Krystýna. Mirek měl smůlu, když na něj vyzrál kolizní model jedné z neposlušných značek. Aby toho nebylo málo, sám jezdec se dopustil ještě chyby pár desítek metrů před cílem RZ.


RZ 3 se stala osudnou pro domácího zástupce Filipa Bezděka, který po této chybě musel svůj Citroen C4 WRC předčasně odstavit.


Jan Morávek si prožil během závodu pár krizových situací z nichž nejdramatičnější byla ta první na RZ 9. Další dvě, které nejsou tak dramatické, jsou již z druhé etapy.


Dalším, kdo měl problém s kolizní fyzikou byl na RZ 11 Roman Přikryl z Carlsbadu, jenž musel odstoupit po této "chybě".


Velké štěstí, pevné nervy a z rukou "vánočku". To vše měl během jedné krize Jiří Frištenský.


Sučasný vedoucí muž třídy produkčních vozů David Hrbáček v tomto závodě neměl příliš štěstí co se časů a čisté jízdy týká. Ale velké štěstí měl na odolnost jeho vozu, které ho při všech krizích podrželo a dovolilo dojet až do cíle.


V dalším onboard videu se můžete podívat na rychlostní zkoušku číslo 15 z vozu Jana Morávka.

Po nějaké době strávené ve třídě A8, se Jirka Jaroševský opět vrátil do S2000. Po vydařeném comebacku v první etapě mu ovšem druhá příliš nevyšla a po havárii na RZ 15 musel ze soutěže odstoupit.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama