Aktuálně ve zkratce

SKVĚLÁ ZPRÁVA! TR 2014 BUDE!!!

 


Videa z Iridium Rally

20. ledna 2014 v 21:44 | Jenda |  Z webu
Iridium rally se odehrávala na dobře známých tratích. Možná i proto se tentokrát sešlo méně zajímavého video materiálu. I tak ovšem stojí všechna za vidění. Kdyby chtěl někdo dodatečně umístit své video, ať ho zašle na redakční e-mail tr-info@seznam.cz.Úvodní test ve třídě S2000 znamenal dílčí vítězství pro Jana Morávka. Jenda dokázal využít chyby Štefana Spišáka a připsal si tak vítězství na RZ. Na jeho jízdu se můžete podívat v následujícím onboard videu.


Jiří Frištěnský si v první etapě sám několikrát zkomplikoval život. Štěstí při něm ovšem stálo a tak mohl tuto část závodu dokončit na pátém místě.


Domácí David Hrbáček proletěl první etapu jako blesk, ale ve druhé se příliš nesvezl. Kousek po startu druhé rychlostní zkoušky takto chyboval a jeho Lancer náraz do stromu bohužel nevdržel.


Jan Kandler vydržel na trati do RZ s číslem 21. Do té doby devátý muž dvoukolek zde vyrobil malou chybičku, která však znamenala velice smolné odstoupení a pád do potoka. Posádce se naštěstí podařilo vyváznout bez zranění.


Domácí legenda Martin Ptáček si neodpustil několik chyb ani v domácím podniku. Měl ovšem více štěstí jak mnozí další a jeho robustní Peugeot 307 WRC dokázal přežít i jeden odpíchnutý rittberger.


Kousek před úpným cílem, konkrétně na RZ 24, potkala smůla Jiřího Frištenského. Jeho minimální cut znamenal náraz do břehu, který následně vůz kopnul mezi stromy. Kontakt s nimi Fiesta tentokrát nevydržela a na moment trochu zatarasila trať.


Miroslav Kovaříček udělal stejnou chybu jako Jiří Frištenský. Ani jeho Delta náraz do stromu nevydržela a Kovařa tak byl nucen odstoupit z vynikajícího třetího místa v A8. Nutno však dodat, že tato havárie proběhla v RZ 20.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama