Aktuálně ve zkratce

SKVĚLÁ ZPRÁVA! TR 2014 BUDE!!!

 


Novinky

TR-info se přesouvá na hlavní web TR

13. srpna 2014 v 17:32 | Jorge
Novinky, rozhovory, reportáže a další budete moct sledovat od nové sezony přímo na hlavním webu Team rally

Nový web o Team Rally

2. června 2014 v 0:49 | -Vicky-
Sezona Team Rally je za námi, volanty mnohdy odloženy do skříní či pod postel. Někteří jezdci ale Team Rally žijí stále a rozhodli se vytvořit zajímavý projekt webových stránek se statistikami.

Řešení u zeleného stolu nebere konce

11. května 2014 v 11:36 | Jorge
Konečné výsledky TR 2013 stále nejsou k dispozici.. Důvodem je stálé zasedání komise TR o podobě výsledků. O dalších postupech Vás budeme informovat tady, nebo ve foru TR.

Václav Poustka k působení RBR Generation Teamu v TR2013

19. září 2013 v 23:44 | -Vicky-
Podobně jako Anvel Racing Team se ze startovních listin vytratili i borci RBR Generation Teamu. V jejich případě je ztráta o to citelnější, že jako tým dokázali loni vybojovat celkově pátou příčku a titul v jednotlivcích i týmech ve skupině S1600. V neposlední řadě musíme vzpomenout na jejich elán a charisma, kterým určitě přispěli k tomu, že nejeden účastník slavnostního vyhlášení v Čeložnici se rozhodl ještě pro pokračování jezdecké kariéry v rámci Team Rally. Oslovili jsme aktuálního managera RBR Generation Teamu Vaška Poustku, aby nám prozradil, proč se letos tým v Team Rally neangažuje a jestli jej alespoň v průběhu roku na tratích uvidíme.

Filip Červenka k působení Anvel Racing Teamu v TR2013

16. září 2013 v 23:34 | -Vicky-
Jistě jste si všimli, že sedmý tým loňské sezony Anvel Racing Team, je při prvním podniku sezony TR 2013 zastoupen pouze osobou manažera Filipa Červenky. Nejžhavější želízka v ohni - loňský mistr A8 Láďa Barvík a čtvrtý "enkař" René Dohnal - našla útočitě u Frontline Rally Teamu. Co se v Anvelu vlastně stalo a zda jej letos uvidíme ještě v plné síle jsme se zeptali Filipa Červenky.

Info o TR-Info

14. září 2013 v 1:58 | -Vicky-
Dovolte, abychom vám v krátkosti představili vizi blogu TR-info a nastínili předběžné redakční plány, co by se na tomto webu mělo průběžně objevovat.

Před každou soutěží to bude krátký rozhovor s managerem pořádajícího týmu. Průběh jednotlivých podniků shrneme v reportážích po skončení rallye, pokud budeme mít dostatečné mediální pokrytí od pořadatelů, pak i po první etapě. Po každé rallye pak vyhlásíme hvězdu soutěže, se kterou přineseme rozhovor.

Budeme také rádi, pokud nás budete upozorňovat na zajímavé články týkající se Team Rally třeba z vašich týmových stránek. Odkazy na tyto články budeme dávat do sekce "Z webu" a budou se objevovat jako nové příspěvky i na hlavní stránce blogu.

Tyto odkazy, ale i jakékoliv náměty či připomínky, můžete adresovat na mail tr-info(zavináč)seznam.cz . Předem děkujeme za spolupráci!

Spouštíme Team Rally INFO

26. července 2013 v 16:15 | Jorge

Zdar všem hráčům RBR, zvláště pak fandům Team Rally!

Po předchozím ročníku Team Rally s nepříliš velkou mediální základnou přícházíme s novinkou pro ročník 2013. Je jím tento web, na kterém si budete moct číst vše možné okolo největšího a nejprestižnějšího seriálu našeho oblíbeného RBR v České republice. Doufáme, že se nám bude dařit provozovat tyto stránky k Vaší spokojenosti. Zároveň věříme v dobrou spolupráci s jezdci a manažery týmů, která je předpokladem ke kvalitnímu informačnímu servisu.
 
 

Reklama