Aktuálně ve zkratce

SKVĚLÁ ZPRÁVA! TR 2014 BUDE!!!

 


Reportáže

Videoshrnutí TR 2013

8. května 2014 v 20:59 | Jorge
Ahoj, já vím, že to není nic moc, ale říkal jsem si, že lepší něco než nic, tak jsem připravil rychlé shrnutí letošní sezony TR!

Nexus Rally v cíli

6. května 2014 v 8:36 | Jenda, Jorge
A je konec. Seriál Team Rally se uzavřel právě skončenou Nexus Rally. Velký důvod k oslavám má tým Frontlinu, který po několika letech konečně dokázal zvítězit. Stříbrný pohár si vyjeli borci z Iridia, ten bronzový berou závodníci z IF.. A jak se dařilo jednotlivcům?


Nexus Rally po první etapě

1. května 2014 v 2:00 | Jenda
Poslední závod jako obvykle rozhoduje o závěrečných postech v konečném pořadí šampionátu a to nejen na stupních vítězů. Jak probíhaly boje na těžkých lesních cestách Nexus Rally se podíváme v následujícím review z první etapy.


Nexus Rally - preview WRC

26. dubna 2014 v 19:19 | Jenda
Poslední preview před zítřejším startem NEXUS Rally se týká nejvyšší kategorie WRC. Jestli už je rozhodnuto o titulu i pořadí na stupních vítězů se dozvíte v článku. Na závěr je malé představení rozdělení sil v celkovém hodnocení týmů.

Nexus Rally - preview S2000 a A8

25. dubna 2014 v 19:21 | Jenda
Další třídy, kterým se před startem podniku podíváme na zoubek jsou S2000 a A8. Zejména ve třídě S2000 se můžeme na poslední soutěži dočkat zajímavých soubojů.

Nexus Rally - preview S1600 a N4

25. dubna 2014 v 9:19 | Jenda
V následujících dnech vám před posledním závodem sezony představíme situaci v jednotlivých třídách. Kde a kdo s kým bude bojovat o celkové umístění nejen mezi jednotlivci, ale také v týmovém hodnocení?

Kizz-me Rally v cíli

13. dubna 2014 v 10:53 | Vojtěch Uhlíř
Pokud byla první etapa Kizz-me Rally hodnocena jezdci jako obtížná, pak lze druhou etapu označit za hotové peklo. Nepřízeň počasí a tratě, které neodpouští chyby, si napříč startovním polem vybraly krutou daň. Mezi nejvíce postižené týmy se vedle Blue Devilu, který si neodvezl ani bod (!!!), zařadil i domácí Kizz-me WRT s pouhými 24 body, a to jen díky systému SupeRally.

Kizz-me Rally po první etapě

10. dubna 2014 v 10:15 | V. Uhlíř
Blížící se závěr šampionátu, druhá asfaltová soutěž v rychlém sledu, náročné rychlostní zkoušky a nevyzpytatelné počasí. Tak by se dala charakterizovat Kizz-me Rally, 11. závod TEAM RALLY 2013. Její první etapa je za námi a zde je výsledkový servis.

Kizz-me Rally preview

4. dubna 2014 v 19:02 | Jenda
Závěr TEAM RALLY 2013 se rychle blíží a na závodníky čekají již jen dva závody. Tím předposledním bude čistě asfaltová Kizz-me rally, která před samotným finále může hodně napovědět o pořadí v jednotlivých skupinách.

CRF-RBR Rally v cíli

30. března 2014 v 21:43 | -Vicky-
Desátý podnik Team Rally 2013 je minulostí a je tedy již jasné, kdo může slavit úspěšné účinkování na rozličných asfaltových tratích, které si pro jezdce organizátoři připravili. Vzhledem k postavení soutěže v závěru seriálu se již také rozhodlo o několika konečných výsledcích v rámci šampionátu, o nejprestižnějších titulech v absolutním pořadí týmů i jednotlivců se ale zřejmě bude bojovat až do samotného konce.

CRF-RBR Rally po první etapě

27. března 2014 v 6:14 | T. Jarolímek
Jezdci seriálu Team Rally, kteří mají v oblibě asfaltové soutěže, už se nemohli dočkat CRF Rally, která je tvořena převážně právě tímto typem zkoušek. I tak se však jedná o náročnou soutěž. A jak se s ní kdo vypořádal?

CRF Rally preview

21. března 2014 v 22:39 | Jenda, Vicky
Po roční přestávce se mezi podniky TEAM RALLY vrací opět CRF Rally. Na posádky si organizátoři připravili převážně asfaltové rychlostní zkoušky, ale těsné souboje se budou rozhodovat až v poslední sekci celého závodu, která bude šotolinová.

Frontline Rally v cíli

9. března 2014 v 3:49 | -Vicky-
Frontline Rally dokončila třetí čtvrtinu Team Rally 2013. Byl to závěr velmi důstojný, vybrané rychlé tratě nabídly strhující adrenalinové souboje. Potvrdilo se, že o konečném výsledku rozhoduje až druhá etapa, domácí tým nakonec i přes výpadky v první etapě dokázal vytěžit více než 200 bodů a ukořistit druhé místo.

Frontline Rally po první etapě

6. března 2014 v 9:53 | Jenda, Jorge, Vicky
Že se při Frontline Rally závodí na suchých a celkem známých tratích lze z výsledků vyvodit. Neuvěřitelné rychlosti, minimální rozestupy a tudíž i velmi dramatické souboje prakticky ve všech skupinách a na všech místech tabulky. Překvapivě zatím počítají největší ztráty domácí jezdci.

Frontline Rally preview

28. února 2014 v 2:39 | Jenda
Poslední třetina šampionátu TEAM RALLY se odstartuje v domácím prostředí "věčně" stříbrných, tedy týmu Frontline. Organizační tým v čele s Víťou Drábkem připravil pro jezdce tradičně šotolinový podnik.


Blue Devil Rally v cíli

16. února 2014 v 3:07 | -Vicky-
Až dnes po půlnoci mohou jezdci s klidným srdcem odložit pro letošní sezonu sněhové setupy a vyhodit pneumatiky s hřeby. Blue Devil Rally završila zimní část sezony, která je velmi specifická a ne u každého oblíbená. Čistě sněhová Blue Devil Rally však nepřipravila žádné zcela výrazné překvapení, dá se tedy říci, že špičkoví piloti se zkrátka vyrovnají s jakýmkoliv povrchem.

Blue Devil Rally po první etapě

14. února 2014 v 16:06 | Faustýn
Blue Devil rally nám letos připravilo velmi těžké podmínky a vzhledem k pozdnímu startovnímu času závěrečných rychlostních zkoušek také tmu. I předpověď počasí se naplnila a jezdci se tak museli poprat i s hustým sněžením. Kdo se s podmínkami popral nejlépe napoví následující článek...

Preview Blue Devil Rally

7. února 2014 v 22:52 | Jenda
Sotva skončila IF rally, na dveře už ťuká další díl seriálu TEAM RALLY. Po loňském úspěchu se i letos v rámci tohoto seriálu posádky sejdou na podniku organizovaný "Modrým ďáblem". Tento podnik bude opět celý na zasněžených, a to převážně na horských tratích.


IF Rally v cíli

2. února 2014 v 12:40 | Jorge
Právě skončená IF Rallly prověřila důkladně odolnost a připravenost jednotlivých závodníků. Uklouzané povrchy, silné sněžení, špatná viditelnost. S tím vším se museli závodníci vypořádat. A komu se to povedlo nejlépe?


IF Rally po první etapě

30. ledna 2014 v 0:33 | Jorge
Během první etapy IF Rally zastihla závodníky velmi silná sněhová bouře, která takřka před očima zasypávala cesty rychlostních zkoušek. Štěstím bylo, že před prvními průjezdy byla na pomoc povolána těžká technika, které se povedlo až na jednu zprovoznit všechny naplánované rychlostní zkoušky. Horská rychlostní zkouška Peklo byla natolik zasypána sněhem, že byli organizátoři na příkaz vedoucího rychlostní zkoušky Miro Kurka nuceni od této vložky upustit. Do druhé etapy s přílišnou změnou počasí počítat nemůžeme, avšak dle předpovědi by mohlo v průběhu rána a dopoledne přestat sněžit. K večeru očekáváme další velké přívaly sněhu. A jak se jezdcům v první etapě dařilo?

IF Rally preview

23. ledna 2014 v 12:30 | Jenda
Start již sedmého podniku seriálu TEAM RALLY se blíží. Jeho pořádání má na starosti tým loňských absolutních vítězů, tedy IF Motorsport. Jejich závod se uskuteční v tradičních zimních podmínkách na spoustě horských úsecích. Některé již známe z minulých ročníků, ale organizačnímu týmu v čele s Jirkou Jaroševským, se podařilo najít i úplně nové tratě.


Iridium Rally v cíli

12. ledna 2014 v 5:10 | -Vicky-
Iridium Rally na svém startu zatím přivítala letos největší počet startujících a také nejvíce jich dorazilo až do cíle. Na náročné soutěži poznamenané neustálými změnami povrchu triumfoval domácí tým, souboj o nejrychlejšího jezdce závodu pak rozhodla necelá vteřina...

Iridium Rally po první etapě

9. ledna 2014 v 2:01 | -Vicky-
První etapa Iridium Rally byla jako z jiného světa. Po brutálních soutěžích plných odpadlíků vsadil stavitel trati Jakub Hofbauer na osvědčenou klasiku plnou zrádných, ale známých a rychlých úseků. To je hlavní důvod enormě vyrovnaných soubojů, minima odpadlíků a tedy zajímavých zápletek pro druhou etapu. A můžete si být jisti, že ta procházkou růžovým sadem rozhodně nebude...

Iridium Rally preview

3. ledna 2014 v 21:05 | Jenda
Závodníci seriálu TEAM RALLY nemají příliš času se dostat zpět do závodnické formy po vánočních svátcích a oslavách příchodu nového kalendářního roku. Již tento víkend totiž startuje 4.ročník populární IRIDIUM Rally. Pořadatelé se po roční přestávce vrací z asfaltového povrchu na šotolinový. Samozřejmostí zůstává zasněžená část soutěže ve valašských kotárech.


BRT Rally v cíli

15. prosince 2013 v 3:24 | -Vicky-
Jezdci si mohou oddechnout. BRT Rally se nakonec stala jednou z největších výzev Team Rally. Počtem vyřazených jezdců si sice může notovat s předchozím Monteklandem, pokud ale budeme počítat i s jezdci v SupeRally, je to v tomto kriteriu jednoznačně vítěz. Gratulovat si tak mohli všichni ti, kteří nástrahy téměř nekonečné BRT Rally zvládli bez zaváhání.

 
 

Reklama