Aktuálně ve zkratce

SKVĚLÁ ZPRÁVA! TR 2014 BUDE!!!

 


Rozhovory

Perličky z Čeložnice - Rozhovory - Míra Sudický

14. června 2014 v 9:23 | Jorge
Tak ještě jeden rozhovor :-)

http://picosong.com/CUdM/

Perličky z Čeložnice - Rozhovory - Marek Peter

6. června 2014 v 8:56 | Jorge

http://picosong.com/P374

Hvězda Nexus Rally - Miroslav Kovaříček

9. května 2014 v 11:53 | Jorge
Zvolit hvězdu rally při závěrečném podniku nebylo nijak lehké. Mnoho jezdců zajelo skvěle a posunovalo se konečným pořadím hodně nahorů. Jeden skvěle jedoucí závodník, který nakonec bral stříbro, si však titul zaslouží i z dalšího důvodu, a to je spousta a spousta hodin strávených nad stavbou nádherných textur pro tutu rally. Hvězda rally, jeden z nejpoctivěji nahrávajících fotografií na web, Miroslav Kovaříček.

Nexus Rally - Rozhovor s Ondřejem Vomočilem

25. dubna 2014 v 0:40 | -Vicky-

Hvězda Kizz-me rally - Jan Morávek

17. dubna 2014 v 17:20 | Jorge
Asfaltová Kizz-me rally působila již před startem velmi obtížným dojmem a kdo dojel do cíle, mohl opravdu slavit. Na této náročné rally se dokonce 2 jezdci dočkali premiérového zlata. Jeden z nich se stává naší hvězdou rally - Jan Morávek!

Kizz-me Rally - Rozhovor s Vojtěchem Uhlířem

5. dubna 2014 v 23:18 | -Vicky-

Hvězda CRF Rally - Štefan Spišák

3. dubna 2014 v 6:47 | Jorge
Dlouhé čekání na asfaltovou soutěž je za námi. Hvězdou rally jsme zvolili suveréna letošní sezony ve třídě S2000, Štefana Spišáka. Titul hvězda mu patří právem a ne jen za uplynulý závod, nýbrž i za celou sezonu, za kterou už má jistý titul mistra. Pro Štefana to byl letošní nejspíš poslední start v této třídě, jak se dozvítě níže v rozhovoru.


CRF Rally - Rozhovor s Tomášem Jarolímkem

22. března 2014 v 19:51 | -Vicky-

Hvězda Frontline Rally - Iridium RBR Team

13. března 2014 v 20:03 | Jenda
Hned od začátku byla nominace na hvězdu rally relativně jasná. Ovšem objevila se otázka ohledně objektivity. Nakonec jsme se ale rozhodli, že za rekordní bodový zápis v celé historii TEAM RALLY si toto ocenění vyjel celý Iridium RBR Team. Považte sami, 11 posádek na startu a všechny v cíli, z toho bylo devět v TOP 10 a třem se podařilo dokonce zvítězit. Za to si do týmové kasičky připsali 319 bodů a titul Hvězda Rally.

Frontline Rally - Rozhovor s Petrem Vodičkou

2. března 2014 v 0:27 | -Vicky-

Hvězda Blue Devil Rally - Jana Kestová

26. února 2014 v 20:03 | Jorge
Zimní Blue Devil Rally je již minulostí a jako vždy volíme hvězdu rally. Opět bylo několik jmen, ktere by si tento titul zasloužily. My jsme však rozhodli, že tento titul udělíme jezdci, který na trati statečně bojuje a dlouhodobě sbírá kvalitní body. Tedy, jezdci. Spíše jezdkyni. Hvězdou rally se totiž stává Jana Kestová!

Blue Devil Rally - rozhovor s Mirou Fau

8. února 2014 v 18:01 | -Vicky-

Hvězda IF Rally - Dennis Zeťák

7. února 2014 v 0:08 | Jorge
Před nedávnem skončená náročná IF Rally zadala nám, porotcům rozhodujícím o hvězdě rally, těžký úkol. Většina z Vás očekává, že tento titul si zaslouží Jan Brich, který dokázal porazit suverénního Štefana Spišáka. Máte pravdu, zaslouží si ho, nicméně hvězdou jsme jej již v letošním ročníku jmenovali. Ale je tu ještě jedno, nové jméno. Nepolapitelný Dennis Zeťák z EXE Rally Teamu dokázal zvítězit ve své třídě s naprostým přehledem a za svými zády nechal všechny papírové favority. Hvězdu rally tedy získává právem právě Dennis Zeťák!

IF Rally - rozhovor s Liborem Tomečkem

25. ledna 2014 v 0:28 | -Vicky-

Hvězdy Iridium rally - Pavol Spišák a David Kučera

17. ledna 2014 v 12:37 | Jorge
Uplynulá Iridium rally nám již před svým startem slibovala napínavé souboje napříč všemi třídami. Jeden z nejkrásnějších soubojů se však odehrával na úplně špičce startovního pole a proto musíme jezdce za tuto bitvu odměnit. Hvězdami rally se tak stávájí Pavol Spišák a David Kučera!

Iridium Rally - rozhovor s Jakubem Hofbauerem

4. ledna 2014 v 22:24 | -Vicky-

Hvězda BRT Rally - BUJÁČEK RBR TEAM

20. prosince 2013 v 6:11 | Jorge
Uplynulá rally nás zavedla na zcelá nové tratě, které se při seriálu Team Rally jely vůbec poprvé. Každý se s tím popral jak nejlépe dovedl a ze všemožných důvodů padlo mnoho překvapivých výsledků. Hvězda rally byla tedy náročnou volbou. Zmíním jména jako Marek Peter, Karol Grančai, Jan Krygler. Nejvíce našich sympatií si však získali borci z BRT a proto za jejich výkony i organizačně zvládnutou rally udělujeme titul Hvězda Rally netradičně celému pořádajícímu týmu! Rozhovoru se za tým zúčastlil Martin Bujáček, Jakub Bujáček, Tomáš Ádám, Jarda Durďák a Filip Bezděk.

BRT Rally - Rozhovor s Martinem Bujáčkem

7. prosince 2013 v 16:40 | -Vicky-

Hvězdy Montek Rally - Tomáš Mikl a Ota Pasker

27. listopadu 2013 v 20:57 | Jorge
Právě odjetá Montek rally je jednou z nejtěžších soutěží poháru TR a velmi těžký byl i výběr hvězdy rally. Dalo by se zmínit několik jmen. Jirka Jarotek, vítěz skupiny A8, Maty Honzek a jeho první bedna ve WRC, Ondra Babák, který i přes náročnou operaci a s bolestmi dokončil na stříbrné příčce, na krásném čtvrtém místě v předohrabech finišující Zdeněk Klíma, samozřejmě Pavol Spišák a mnoho dalších. Nejvíce si nás však získal těsný souboj o zlato ve skupině N4 mezi Tomášem Miklem a Otou Paskerem. Jejich boj byl ozdobou soutěže a proto redakce uděluje tento titul oběma závodníkům.


autorem diplomů je opět Lukáš Večeřa

Montek Rally - rozhovor s Michalem Šenkem

17. listopadu 2013 v 0:17 | -Vicky-

Rozhovor s Radkem Rytířem o Fist Teamu

10. listopadu 2013 v 2:34 | -Vicky-
Zdaleka ne všechny týmy mají možnost letos pořádat svou vlastní soutěž. Team Rally je ale i o menších týmech, jejichž jezdci nezřídka zasahují do bojů na předních příčkách svých skupin. S žádostí o krátký rozhovor jsme oslovili manažera Fist Teamu, který aktuálně nejvíce zviditelňuje především Michal Streit ve skupině S1600. Fist aktuálně najdete na 12. místě průběžného pořadí Team Rally 2013.

Hvězda Carlsbad Rally - Ondřej Babák

4. listopadu 2013 v 19:57 | Jorge
Třetí závod poháru Team Rally se odehrával na čistě šotolinových zkouškách. Hvězdou rally byl vybrán po shodě poroty jezdec ze skupiny A8 Ondřej Babák. Ondra na první vložce chyboval a tuto nepříjemnost odnesla převodovka jeho Toyoty. 3 zkoušky musel odjet pouze na jeden rychlostní stupeň. I s touto obrovskou ztrátou se dokázal svou jízdou prokousat až na bednu, za což mu udělujeme ocenění Hvězda Rally!

Autor : Lukáš Večeřa

Carlsbad Rally - Rozhovor s Tomášem Vítou

25. října 2013 v 23:12 | -Vicky-

Hvězda HSF Rally - JAN RESL

16. října 2013 v 8:35 | Jorge
Ve druhém závodě už výběr Hvězdy rally tak lehký nebyl. V úvahu padalo více jmen například vítězě soutěže Davida Kučery nebo Karola Grančaie. Nakonec po pečlivém výběru vzešel vítěz opět ze skupiny S1600 - tentokrát Jan Resl z Iridia. Při svém prvním startu v této nelehké kategorii dokázal zvítězit a v absolutním pořadí proháněl i své bývalé soupeře s vozy S2000.

Autor : Lukáš Večeřa

HSF Rally - Rozhovor s Tomášem Miklem

5. října 2013 v 0:35 | -Vicky-

 
 

Reklama